LOGO ISKP

logo-NSMASm.jpg

 logozijemespolu

 
PODPORUJÍ NÁS:

logo_colour KHK male.gif
Čin
nost MAS NAD ORLICÍ je podporována Královéhradeckým krajem.
 
 
jaune.jpgPRV_logo male.jpg
Realizace strategického plánu LEADER je most k rozvoji NAD ORLICÍ a realizace projektů spolupráce MAS byly podpořeny Programem rozvoje venkova ČR.
 
 
Přípravu integrované strategie pro období 2014-2020 podporují města a obce v území. Aktuální stav najdete na stránce.
 

 

Nacházím se: Domovská stránka / MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA / Archiv novinek / MAS NAD ORLICÍ se prezentovala na Krajských dožínkách< Zpět

MAS NAD ORLICÍ se prezentovala na Krajských dožínkách

Návštěvníky Královéhradeckých krajských Dožínek letos uvítal areál prezentující venkov, který společně připravili Krajské sdružení MAS a Spolek pro obnovu venkova. Kolem náměstí ze stanů a stánků představily svoji činnost místní akční skupiny našeho kraje, obce úspěšné v soutěži Vesnice roku v minulých letech, a dění na venkově dětem v pátek nechaly zažít i některé venkovské spolky.
Nechyběla ani prezentace MAS NAD ORLICÍ, která se podílela jak na přípravě areálu, tak na diskusích s kolemjdoucími zájemci. Na náměstíčku bylo možné se setkat s lidmi a projekty 11 MAS z celkem 13 v našem kraji, lidé se seznámili s místními výrobky, regionálním značením výrobků, ochutnali produkty našeho venkova a seznámili se s aktivními obcemi.
 
 leader_logo.jpgLOGO ISKPlogozijemespoluIROP_CZ_RO_B_C RGB
© 2009 - 2106 MAS NAD ORLICÍ - region, kde se setkávají řeky. Všechna práva vyhrazena.
Redakční systém. Realizoval WAMAK.
Mapa stránek · Zásady používání stránek