LOGO ISKP

logo-NSMASm.jpg

 logozijemespolu

 
PODPORUJÍ NÁS:

logo_colour KHK male.gif
Čin
nost MAS NAD ORLICÍ je podporována Královéhradeckým krajem.
 
 
jaune.jpgPRV_logo male.jpg
Realizace strategického plánu LEADER je most k rozvoji NAD ORLICÍ a realizace projektů spolupráce MAS byly podpořeny Programem rozvoje venkova ČR.
 
 
Přípravu integrované strategie pro období 2014-2020 podporují města a obce v území. Aktuální stav najdete na stránce.
 

 

Nacházím se: Domovská stránka / MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA / Archiv novinek / Výsledky hodnocení MAS 2011< Zpět

Výsledky hodnocení MAS 2011

V minulém týdnu došly všem MAS výsledky jejich hodnocení. Naše MAS získala z možných 200 bodů 166. Nevíme, jak si stojíme v pořadí ani co to pro nás bude znamenat ve finančních bonusech. Nejhorší výsledek je 90 bod, nejlepší 190 bodů, hranice posledních 10 MAS je na 117 bodech. Pořadí se také posuzuje v každé "finanční skupině MAS dle výběru" odděleně. Jen bychom rádi uvědomili členy, že podrobné výsledky za jednotlivé posuzované oblasti jim rádi zašleme.
Porovnání s ostatními zatím neznáme, ani pořadí a zařazení do skupin pro určení bonusů. MZe se zdráhá pořadí zveřejnit, mj. pro nesouhlas několika MAS s výsledkem jejich hodnocení. Pracujeme na tom, aby výsledky zveřejnila Národní sít MAS, která je může dle zákona 106 získat.
Vlastní forma hodnocení byla námi již dopředu kritizována - půl hodiny, prezentace v Praze, dotazník určený k zjištění údajů se stal předmětem hodnocení. Národní síť již na příští rok navrhuje návštěvy MAS na místě.
 leader_logo.jpgLOGO ISKPlogozijemespoluIROP_CZ_RO_B_C RGB
© 2009 - 2106 MAS NAD ORLICÍ - region, kde se setkávají řeky. Všechna práva vyhrazena.
Redakční systém. Realizoval WAMAK.
Mapa stránek · Zásady používání stránek