Nacházím se: Domovská stránka / Projekty MAS / Orlické hory pro všechny / Výzva poskytovatelům turistických služeb< Zpět

Výzva poskytovatelům turistických služeb

Orlické hory pro všechny - projekt spolupráce, který chce překonávat bariéry v oblasti rekreace a trávení volného času.
 
V čem je jeho hlavní podstata? Ve zmapování současné nabídky a překonání informačních bariér. Jestliže zjistíme, že se v regionu nachází subjekty, které mají nabídku pro osoby s handicapem nebo ji chtějí vytvořit, musíme tuto informaci soustředit na jedno místo, na kterém si ji cílová skupina najde.
 
Dovolená pro všechny, region pro všechny, již tato nabídka se může stát samostatným turistickým produktem. Víme, že v Orlických horách a Podorlicku funguje doprava pro osoby s handicapem, je zde velké množství ubytovacích kapacit a rozmanitá nabídka způsobů, jak trávit volný čas. V podstatě stačí shromáždit aktuální informace a poskytnout je zájemcům.
 
Projekt bude mít pozitivní dopad i na místní podnikání. Zájemci, kteří se do projektu zapojí, poskytnou nám své informace, mohou obdržet certifikát, propagaci zdarma a cyklus školení, která jim pomohou např. s vyhledáváním vhodných financí pro odstraňování bariér na jejich provozovně.
 
Proto neváhejte a již teď nás kontaktujte. Jste handicapovaný? Máte ve svém regionu oblíbené místo, kde trávíte svůj volný čas? Sdělte nám ho a dejte i ostatním možnost prožít pěkné chvíle.
 
Jste majitelem ubytování nebo turistické atraktivity na území MAS NAD ORLICÍ, ORLICKO, POHODA venkova nebo SPLAV ? Myslíte, že můžete nabídnout službu také pro osobu s handicapem? Budeme se těšit na zprávu od Vás.
I malá možnost může udělat velkou radost!
 
 leader_logo.jpgLOGO ISKPlogozijemespoluIROP_CZ_RO_B_C RGB
© 2009 - 2106 MAS NAD ORLICÍ - region, kde se setkávají řeky. Všechna práva vyhrazena.
Redakční systém. Realizoval WAMAK.
Mapa stránek · Zásady používání stránek