LOGO ISKP

logo-NSMASm.jpg

 logozijemespolu

 
PODPORUJÍ NÁS:

logo_colour KHK male.gif
Čin
nost MAS NAD ORLICÍ je podporována Královéhradeckým krajem.
 
 
jaune.jpgPRV_logo male.jpg
Realizace strategického plánu LEADER je most k rozvoji NAD ORLICÍ a realizace projektů spolupráce MAS byly podpořeny Programem rozvoje venkova ČR.
 
 
Přípravu integrované strategie pro období 2014-2020 podporují města a obce v území. Aktuální stav najdete na stránce.
 

 

Nacházím se: Domovská stránka / MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA / Vzdělávací seminář: Pojetí otázek, úkolů a terénních cvičení v připravované regionální učebnici. Tvorba pracovních listů (cyklus A)< Zpět

Vzdělávací seminář: Pojetí otázek, úkolů a terénních cvičení v připravované regionální učebnici. Tvorba pracovních listů (cyklus A)

OPVK_logo normalni.jpg
 
Ve středu 7. prosince 2011 se na Základní škole Mistra Choceňského v Chocni od 14 do 18 hodin konal vzdělávací seminář pro pedagogy nazvaný "Pojetí otázek, úkolů a terénních cvičení v připravované regionální učebnici. Tvorba pracovních listů".
seminar 016.jpg
 
Lektorkou semináře byla Doc. RNDr. Hana Kűhnlová, CSc. z katedry sociální geografie a regionálního rozvoje Univerzity Karlovy v Praze, autorka mnoha oceňovaných regionálních publikací. Její učebnice  Život v našem regionu získala v říjnu letošního roku na Mezinárodním knižním veletrhu ve Frankfurtu zvláštní ocenění poroty v soutěži Nejlepší evropská učebnice.
seminar 024.jpg
Po úvodní části semináře, v níž měli učitelé za úkol prostudovat pracovní postupy vytvořené paní lektorkou na míru tohoto semináře, následoval workshop. Menší pracovní skupiny zapracovávaly témata zadaná lektorkou a vytvářely na místě pracovní listy, které v závěru semináře představily ostatním skupinám.
 
seminar 025.jpg
Přidanou hodnotou tohoto semináře byl vysoký počet přihlášených pedagogů. Na místě se mohli podělit o své dosavadní zkušenosti s vytvářením pracovních listů, s pracovními postupy při práci se žáky a zároveň se tak vzájemně inspirovat do další práce na regionálním pracovním sešitu, jehož předběžná verze v tomto školním roce vzniká.
 leader_logo.jpgLOGO ISKPlogozijemespoluIROP_CZ_RO_B_C RGB
© 2009 - 2106 MAS NAD ORLICÍ - region, kde se setkávají řeky. Všechna práva vyhrazena.
Redakční systém. Realizoval WAMAK.
Mapa stránek · Zásady používání stránek