LOGO ISKP

logo-NSMASm.jpg

 logozijemespolu

 
PODPORUJÍ NÁS:

logo_colour KHK male.gif
Čin
nost MAS NAD ORLICÍ je podporována Královéhradeckým krajem.
 
 
jaune.jpgPRV_logo male.jpg
Realizace strategického plánu LEADER je most k rozvoji NAD ORLICÍ a realizace projektů spolupráce MAS byly podpořeny Programem rozvoje venkova ČR.
 
 
Přípravu integrované strategie pro období 2014-2020 podporují města a obce v území. Aktuální stav najdete na stránce.
 

 

Nacházím se: Domovská stránka / MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA / Vzdělávací seminář: Tvorba projektových webových stránek (cyklus B)< Zpět

Vzdělávací seminář: Tvorba projektových webových stránek (cyklus B)

OPVK_logo normalni.jpg
 
Všestary, 19. 10. 2011
 
Na partnerské ZŠ a MŠ ve Všestarech byl pro pedagogy zapojené v projektu Školy pro venkov uspořádán seminář k tvorbě projektových webových stránek. Lektor semináře a zároveň tvůrce projektového webu David Slačálek učitele seznámil s podobou a funkcemi techto stránek. Učitelé na web cvičně vkládali fotografie a připravené příspěvky.  
 
Projektové webové stránky budou sloužit nejen jako publicita projektu, ale zároveň je to nástroj pro interní komunikaci mezi školami. Administrátoři tak mohou některé dotazy, pracovní verze dokumentů, přílohy a fotografie sdílet jen mezi sebou.
 
V současnosti jsou webové stránky spuštěné jen pro přihlášené uživatele a administrátory. Jejich spuštění pro veřejnost je plánováno na začátek prosince, kdy budou v jejich tvorbě proškoleny všechny školní týmy ze tří zapojených regionů.     
 leader_logo.jpgLOGO ISKPlogozijemespoluIROP_CZ_RO_B_C RGB
© 2009 - 2106 MAS NAD ORLICÍ - region, kde se setkávají řeky. Všechna práva vyhrazena.
Redakční systém. Realizoval WAMAK.
Mapa stránek · Zásady používání stránek