LOGO ISKP

logo-NSMASm.jpg

 logozijemespolu

 
PODPORUJÍ NÁS:

logo_colour KHK male.gif
Čin
nost MAS NAD ORLICÍ je podporována Královéhradeckým krajem.
 
 
jaune.jpgPRV_logo male.jpg
Realizace strategického plánu LEADER je most k rozvoji NAD ORLICÍ a realizace projektů spolupráce MAS byly podpořeny Programem rozvoje venkova ČR.
 
 
Přípravu integrované strategie pro období 2014-2020 podporují města a obce v území. Aktuální stav najdete na stránce.
 

 

Nacházím se: Domovská stránka / MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA / Archiv novinek / Zadávací řízení pro projekty spolupráce< Zpět

Zadávací řízení pro projekty spolupráce

Níže je dotaz  a odpověď SZIF ohledně posuzování zakázek dle nových pravidel pro opatření IV.2.1. Realizace projektů spolupráce pro 10. Kolo.
1)   Zakázkou se podle pravidel myslí součet služeb/dodávek/stavebních prací za projekt  (kap. 11 – H)– myslí se tedy tím součet za všechny MAS dohromady?
2)   Pokud tedy součet služeb/dodávek/stavebních prací za projekt přesáhne 500 000 ( i když každá MAS samostatně má méně)  - dělá se zadávací řízení společně pro všechny MAS v projektu spolupráce nebo si ho každá MAS dělá sama na svou část nebo je to jedno a jsou možné obě varianty?
 
Odpověď SZIF:
Akceptují se  oba způsoby realizace ZŘ – každý partner sám za svou část projektu spolupráce a nebo všichni partneři společně za celý projekt. Pravidla to nijak blíže nespecifikují a pokud budou splněny všechny podmínky, není důvod takové ZŘ neuznat. Spolupracující MAS mohou uspořádat výběrové řízení společně, MAS si pořídí dva originály od všech dokumentů, aby každá MAS mohla při podání Žádosti o proplacení předložit vlastní Dokumentaci k zadávacímu řízení (formuláře jsou zveřejněny na http://www.szif.cz/irj/portal/anonymous/CmDocument?rid=%2Fapa_anon%2Fcs%2Fdokumenty_ke_stazeni%2Feafrd%2Fosa4%2F1264517819265.pdf
 
Musíte se zajistit,  aby všichni dodavatelé (vítězové ZŘ) fakturovali jednotlivým MAS tak, jak je to dle kódů stanoveno v Dohodě a bude sepsáno ve Smlouvě.
 
Pro zjištění způsobu zadávacího řízení, tj. zda výběr ze 3 či jen průzkumem trhu – sčítají se všechny dodávky/služby/stavební práce, protože jde o jednu Dohodu, jeden projekt.
 
 Ing. Magdalena Stiebitzová
odbor kontrol projektových opatření rozvoje venkova
 
 leader_logo.jpgLOGO ISKPlogozijemespoluIROP_CZ_RO_B_C RGB
© 2009 - 2106 MAS NAD ORLICÍ - region, kde se setkávají řeky. Všechna práva vyhrazena.
Redakční systém. Realizoval WAMAK.
Mapa stránek · Zásady používání stránek