LOGO ISKP

logo-NSMASm.jpg

 logozijemespolu

 
PODPORUJÍ NÁS:

logo_colour KHK male.gif
Čin
nost MAS NAD ORLICÍ je podporována Královéhradeckým krajem.
 
 
jaune.jpgPRV_logo male.jpg
Realizace strategického plánu LEADER je most k rozvoji NAD ORLICÍ a realizace projektů spolupráce MAS byly podpořeny Programem rozvoje venkova ČR.
 
 
Přípravu integrované strategie pro období 2014-2020 podporují města a obce v území. Aktuální stav najdete na stránce.
 

 

Nacházím se: Domovská stránka / MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA / Archiv novinek / Zájemci o dotaci na projekt v programu LEADER se mohou ucházet o prostředky 4. výzvy< Zpět

Zájemci o dotaci na projekt v programu LEADER se mohou ucházet o prostředky 4. výzvy

Místní akční skupina NAD ORLICÍ, o.p.s. vyhlásila již 4. Výzvu k předkládání žádostí. Tentokrát mohou žadatelé usilovat o podporu ve všech opatřeních a fichích Strategického plánu LEADER. Pravidla programu a tedy i podmínky pro získání dotace na projekt doznala významných změn a zjednodušení a jsou vůči záměrům velmi vstřícná. I z toho důvodu se Programový výbor rozhodl upravit a posléze otevřít všechny možnosti, které náš Strategický plán LEADER obsahuje.
Více než polovina projektů z předchozích výzev je již zrealizována nebo i proplacena. Věříme, že i nyní se narodí zajímavé záměry dojde k jejich uskutečnění. V rámci podpory žadatelů jsou pracovníci MAS přiraveni konzultovat připravované žádosti.

Související informace

 leader_logo.jpgLOGO ISKPlogozijemespoluIROP_CZ_RO_B_C RGB
© 2009 - 2106 MAS NAD ORLICÍ - region, kde se setkávají řeky. Všechna práva vyhrazena.
Redakční systém. Realizoval WAMAK.
Mapa stránek · Zásady používání stránek