LOGO ISKP

logo-NSMASm.jpg

 logozijemespolu

 
PODPORUJÍ NÁS:

logo_colour KHK male.gif
Čin
nost MAS NAD ORLICÍ je podporována Královéhradeckým krajem.
 
 
jaune.jpgPRV_logo male.jpg
Realizace strategického plánu LEADER je most k rozvoji NAD ORLICÍ a realizace projektů spolupráce MAS byly podpořeny Programem rozvoje venkova ČR.
 
 
Přípravu integrované strategie pro období 2014-2020 podporují města a obce v území. Aktuální stav najdete na stránce.
 

 

Nacházím se: Domovská stránka / MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA / Zapojte se do Venkovské tržnice< Zpět

Zapojte se do Venkovské tržnice

MAS NAD ORLICÍ spolu s dalšími 5 MAS připravuje společný projekt na posílení místní ekonomiky a výměny zkušeností, posílení nabídky místních služeb a výrobků na venkově a zapojení místních dorbných podnikatelů, řemeslníků a producentů do lokálních a místních ekonomik.
Máte-li chuť ovlivnit jeho podobu, zaměření nebo se poučit z dobré praxe v projektech Venkovská tržnice, pojeďte s námi na společní projednání možností které máme. Setkání zaájemců ze všech regionů se koná 2.6.2010 v Mladé Vožici. MAS zajistí společnou dopravu a zkoordinuje naši účast. Hlaste se prosím včas do konce května u Petra Kulíška.
Pokud chcete zároveň pomoci s úvahami JAK a S KÝM, prosím vyplňte zjišťovací dotazník, který stáhnete v příloze této zprávy. Máme se zaměřit na budování tržišť? Nebo sbírat kontakty na místní podnikatele, zahrádkáře, řemeslníky? Nebo snad vytvořit nové stránky MAS s rozcestníkem?? Necháme si od Vás poradit.

Do 28.5. také můžete ovlivnit název projektu. Úvahy padly různé: Venkovská tržnice III, Nůše plná venkova, Tajemství venkovského košíku..... Pište na naši adresu.

Související informace

 leader_logo.jpgLOGO ISKPlogozijemespoluIROP_CZ_RO_B_C RGB
© 2009 - 2106 MAS NAD ORLICÍ - region, kde se setkávají řeky. Všechna práva vyhrazena.
Redakční systém. Realizoval WAMAK.
Mapa stránek · Zásady používání stránek