LOGO ISKP

logo-NSMASm.jpg

 logozijemespolu

 
PODPORUJÍ NÁS:

logo_colour KHK male.gif
Čin
nost MAS NAD ORLICÍ je podporována Královéhradeckým krajem.
 
 
jaune.jpgPRV_logo male.jpg
Realizace strategického plánu LEADER je most k rozvoji NAD ORLICÍ a realizace projektů spolupráce MAS byly podpořeny Programem rozvoje venkova ČR.
 
 
Přípravu integrované strategie pro období 2014-2020 podporují města a obce v území. Aktuální stav najdete na stránce.
 

 

Nacházím se: Domovská stránka / Strategie "2020 je blízko" / Integrovaná strategie 2008 - 15< Zpět

Integrovaná strategie území MAS: Mosty k budoucnosti

ZÁKLADNÍM strategickým dokumentem je ISU, která je stále živým dokumentem, nejdéle po dvou letech je hodnoceno její naplňování a je průběžně aktualizována. Vznikala v pracovních skupinách a týmech, o její jednotlivé priority nadále pečují pracovní skupiny se svými stálými garanty. Aktuální verzi ISÚ si můžete stáhnout zde. Můžete také kdykoli zaslat své podněty a připomínky, navrhnout nové aktivity a úpravy. Cíle ISÚ můžeme naplňovat jednak metodou LEADER v programech LEADER PRV, LEADER ČR i krajskými podporami, jednak vlastními aktivitami a i s podporou z dalších evropských a fondů.
Místní akční skupina je ale i neziskovým subjektem usilujícím o rozvoj venkova dalšími projekty, vzděláváním, napomáhá přísunu financí do regionu a podněcuje vzájemné mezisektorové partnerství mezi podnikateli, veřejnou správou a neziskovým sektorem. Spolupráce je nejen hlavní metoda realizace strategie, ale i klíč k budoucímu rozvoji a úspěšnosti společných projektů.
Náplní strategie je i vzdělávání jednotlivých aktérů celého procesu, a to zejména pro to, aby impulsy, náměty a projekty přicházely zdola, z území. Aby území MAS rostl potenciál a aktivní žadatelé nebyli nuceni podřizovat venkov nerespektujícím pravidlům shora daných vizí o rozvoji.
 leader_logo.jpgLOGO ISKPlogozijemespoluIROP_CZ_RO_B_C RGB
© 2009 - 2106 MAS NAD ORLICÍ - region, kde se setkávají řeky. Všechna práva vyhrazena.
Redakční systém. Realizoval WAMAK.
Mapa stránek · Zásady používání stránek