LOGO ISKP

logo-NSMASm.jpg

 logozijemespolu

 
PODPORUJÍ NÁS:

logo_colour KHK male.gif
Čin
nost MAS NAD ORLICÍ je podporována Královéhradeckým krajem.
 
 
jaune.jpgPRV_logo male.jpg
Realizace strategického plánu LEADER je most k rozvoji NAD ORLICÍ a realizace projektů spolupráce MAS byly podpořeny Programem rozvoje venkova ČR.
 
 
Přípravu integrované strategie pro období 2014-2020 podporují města a obce v území. Aktuální stav najdete na stránce.
 

 

Nacházím se: Domovská stránka / Strategie "2020 je blízko" / Strategický plán LEADER< Zpět

Strategický plán LEADER je most k rozvoji NAD ORLICÍ

Na zasedání Valné hromady MAS v Podlesí dne 9.10.2008 byl schválen Strategický Plán LEADER MAS NAD ORLICÍ. Konečné znění některých kapitol zejména ve vztahu k dalším dokumentům MAS a k nově nastalým faktům (volené orgány aj.) byly na základě pověření Valnou hromadou schváleny Programovým výborem jako orgánem pověřeným přípravou a realizací SPL.

SPL s názvem LEADER je most k rozvoji NAD ORLICÍ je dokument, který jsme podali do konkurenčního boje s jinými MAS. Z celkového počtu zhruba 80 jich bude vybráno jen 32. Bude-li nám hodnocení přát, budeme v našem území realizovat LEADER - program malých projektů a spolupráce.

 

Aktualizace Strategického plánu LEADER

NEJVĚTŠÍ PŘÍLEŽITOSTÍ pro naplnění cílů ISÚ je v současné program LEADER PRV a to formou podpory projektů a realizací spolupráce. V současnosti připravujeme aktualizaci STRATEGICKÉHO PLÁNU PRO LEADER. Do konce roku 2010 se můžete zasadit o jeho novou podobu, můžete ovlivnit, které podpory budou možné, aby odpovídaly i Vašim záměrům.

V oddíle Fiche se můžete postupně seznamovat s popisy dotačních titulů naší strategie a navrhovat jejich úpravy a změny na adresu kanceláře MAS.
 leader_logo.jpgLOGO ISKPlogozijemespoluIROP_CZ_RO_B_C RGB
© 2009 - 2106 MAS NAD ORLICÍ - region, kde se setkávají řeky. Všechna práva vyhrazena.
Redakční systém. Realizoval WAMAK.
Mapa stránek · Zásady používání stránek